TEKSTESHQIP

Ogi
My Lady
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "My Lady" kënduar nga Ogi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Produkti muzikor është lansuar tek ne i kompletuar artistikisht me anë të një videoklipi muzikor, për të cilin është bashkëpunuar me Biggy Image. Videoklipi u publikua më 30 Shtator 2017. Autor i tekstit është vetë këngëtari.