Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.7 / Votuan:  3
BIOGRAFIA: Ojsa është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Në Prill 2006, Ojsa merr pjesë në Top Fest 3 me këngën "Nese Ti"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtareDuke u ngarkuar... Prisni ju lutem

Shiko më shumë


Artistë Të Ngjashëm:

Erza

Katrin

Dea Strica

Lily N

Jola

Anisa Smajlaj

Samira

Sarentina Cako

Irida Pojani

Ervisa


Tags: Ojsa

Krijo Një Kartolinë