Më mbaj mend (për 1 muaj)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  30
  • Vendlindja:
  • Puke 
  • Mosha:
  • 33 Vjeç
BIOGRAFIA: Ola është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Në Prill 2006, Ola merr pjesë në Top Fest 3 me këngën "Mall", në bashkëpunim me Eti....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Elinda Katiaj

Diti

Olta Kaferi

Olsa Spata Ballguri

Matilda Mati

Eniada

Rozeta Pohja (Rozi)

Enia

Sara Kapo

Bena

Tags: Ola


Komente mbi këtë artist