Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Ola Bakalli

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  8
BIOGRAFIA: Ola Bakalli është një këngëtare. Në Maj 2009, Ola Bakalli merr pjesë në Top Fest 6 me këngën "A E Kupton Pse"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Olsa Thaqi

Fjolla Ajdini

Bruna (Popullore)

Albana Kastrati

Irena Kuko

Ida

Luci

Amanda

Aneta

Aurora Jahja

Tags: Ola Bakalli


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet