Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Ola Xhauri

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  22
BIOGRAFIA: Ola Xhauri është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Më datë 7 Tetor 2016, Ola Xhauri publikon videoklipin "Ti E Kall", në bashkëpunim me Den Hasani....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Angela

Ojsa

Julia Laze

Vjola Shuli

Mila

Xhuli Pjetraj

Angel (Alma)

Eliza Markiq

Almenda

Sienna

Tags: Ola Xhauri


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet