Më mbaj mend (për 1 muaj)

Oldsquad

Nuk ka akoma asnjë votë

BIOGRAFIA: Oldsquad është një grup artistësh i njohur. Në Nëntor 2008, Oldsquad marrin pjesë në Nota Fest 2008 me këngën "Un Dhe Ti", në bashkëpunim me Ela....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Grupi ARB

Vëllezërit Zikolli

Bloody Soldierz

Xhevahiret

Grupi Mjellma

5 Plus

Vllezrit Susuri

Kadenca Dhe Naseri

Tempulli G

R.A.G

Tags: Oldsquad, Old Squad


Komente mbi këtë artist