A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Olgera Lleshaj

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  104
  • Vendlindja:
  • Rrëshen 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Itali 
  • Mosha:
  • 28 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Luani ♌
BIOGRAFIA: Olgera Lleshaj është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop dhe popullore moderne. Olgera Lleshaj ka nisur aktivitetin e saj muzikor duke kënduar që e vogël në evente muzikor organizuar në qytetin e saj, por dhe në koncerte të ndryshme në Diasporë. Olgera ka kryer studimet në Universitetin e Ca Foscari në Venezia. Në Maj 2013, Olgera Lleshaj merr pjesë në Top Fest 10 me këngën "Jo Ti Mos Harro", realizuar nga producenti i mirënjohur Stine, Olgera arriti të hynte në 30 këngët më të mira të festivalit, duke kaluar në fazën gjy...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Ela Muja

Xhoi Kallaverja

Egzona Dedaj

Albulena Ukaj

Xheraldina Berisha

Hersiana Matmuja

Evi Reçi

Blerina Shera

Shqipdona Behluli

Kamela Islamaj


Tags: Olgera Lleshaj

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019