A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Olidena

Choose star rating

Rating:  4.9 / Votes cast:  71
  • Origin:
  • Tiranë 
  • Residence:
  • Itali 
  • Age:
  • 23
  • Zodiac sign:
  • Gaforrja ♋
BIOGRAFIA: Olidena is a popular singer of Pop music. Olidena eshte nje vajze e talentuar. Ajo me origjine nga babai eshte nga Kurbneshi i Mirdites por e rritur mes Tiranes dhe Italise. Ne moshe fare te vogel ajo trasferohet ne Itali per te jetuar me familjen e saj. Ne Itali ka mbaruar me rezultate shum te mira shkollen e mesme, gjithmone pa lene pas dore pasionin e saj per kengen. Por deshira e saj ishte gjithmone te kthehej ne Shqiperi dhe Oldidena kthehet dhe mbaron shkollen e larte per Teknik...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Edea Demaliaj

Orjola Xhemollari

Adalena Seferi

Irena Metalla

Juvi

Dorina Garuci

Arsinda

Elia

Anxhela Noti

Linda Sadiku


Tags: Olidena, Olidena Lleshaj

Olidena in e-Cards:

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019