Më mbaj mend (për 1 muaj)

Olimpia Smajlaj

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  70
 • Vendlindja:
 • Shkoder 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Shqipëri 
 • Mosha:
 • 22 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Shigjetari ♐
BIOGRAFIA: Olimpia Smajlaj është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop dhe pop-rock. Këngëtarja e “Xing me Ermalin” u shpall Miss Bjeshka rreth dy vite më parë. Përveçse bukuroshe Smajlaj është po ashtu është një zë bukur i skenës shqiptare. Në vitin 2011, Olimpia Smajlaj merr pjesë në The Voice of Albania 1. Më datë 31 Janar 2020, Olimpia Smajlaj publikon videoklipin "Doin' Time". Më datë 26 Qershor 2020, Olimpia publikon videoklipin "Love & Trust"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Pjesëmarrëse në

Voice Of Albania

Ish-Anëtare e grupit

Indigos

Profili

Facebook

Instagrami

Zyrtar

Kanali

Youtube

Komente

1 🔥  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Semi Jaupaj

Albina Kelmendi

Desara Smakaj

Mishela Rapo

Irsa Qosja

Enxhi Kumrija

Selma Bekteshi

Nertila Selmanaj

Pamela Kovaçi

Linda Sadiku

Tags: Olimpia Smajlaj, Olimpia, Xing Me Ermalin


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet