Më mbaj mend (për 1 muaj)

Olimpia - BB Wine Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Sesi m’sheh, sikur kto ty t’duken lojna
Sikur nuk ke besim
Ti mu m’njeh, e ça flasim janë veç tonat
Asht ma shumë se tregim

Jo nuk tallem, nuk tallem jo baby,
S’jam ma free
Tellin’ ya, Tellin’ ya
Jo, nuk je ma ti
Imma tellin’ ya, tellin’ ya
baby s’jam ma free…

Ref:
Because you’re feeling-a so fine-a - NO
Po t’duket dhe ma mirë se wine-a - NO, NO
Hajde sa herë t’vjen që sillesh, mërzitesh,
You need cash,
Call your Baby Wine

No, no believing no more,
No, no believing no more

Ti e din se bima asht e jona
Ajo t’jep veç besim
Mbaje mirë, jeshilja ty t’ban lojna
Njëjtë si n’hall edhe n’gzim

Jo nuk tallem, nuk tallem jo baby
S’jam ma free
Telling ya, telling ya
Jo, nuk je ma ti
Imma tellin’ ya, tellin’ ya
baby s’jam ma free…
Ref:
Because you’re feeling-a so fine-a - NO
Po t’duket dhe ma mirë se wine-a - NO, NO
Hajde sa herë t’vjen që sillesh, mërzitesh,
You need cash,
Call your Baby Wine
Olimpia Smajlaj
Publikimi: 19/06/2021
Muzika: Tull Production
Teksti: Olimpia Smajlaj
Produksioni: Tull Production
Directed: Papadhimitri Production
Edited: Papadhimitri Production
Mixed: Tull Production
Master: Neil Pickles Reveal SoundOlimpia - BB Wine
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "BB Wine".
3. Video është e këngës "BB Wine", por nuk këndohet nga Olimpia.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Olimpia Smajlaj:


Komente 0