A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Olsa Pema

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  13
  • Vendlindja:
  • Korçë 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Shqipëri 
BIOGRAFIA: Olsa Pema është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo e lehtë dhe popullore korçare. Në vitin 2018, Olsa Pema publikon albumin "Ne Pragun E Magjise"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Elizabeta Janaqi

Ermira Babaliu

Rudina Delia

Vilzana Parubi

Linda Sadiku

Tergita Gusta

Denisa Onjea

Kristina Deda

Viola Shqau

Desjana Kamberaj


Tags: Olsa Pema

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019