Më mbaj mend (për 1 muaj)

Abaz 69 - Diss Estrades (Mozzik, Don Xhoni & Noizy) Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Jom Abazi, jo Tekashi, ene jom gangster
Flokt i kom me ngjyra se plaku quhet ylber
Dit per dit makina tu bo xhiro me corvet
I marrim me qera per klip se live nuk kena BREK
1 vit pa u la po n'instagram dukem si mret
Rrobat jon firmato dhe pse mbaj era levrek
E nxjerrim dhe e pim teken ke cepi pallatit
Deri sa na myti n'shpulla SHEFI I KOMISARIATIT
Shkolla ka deshtu, nuk shkoj ashtu si deshem
Mo mir ngel nklas se t'shkoj me profesoreshen
Se zysha e Don Xhonit bo pushime ne Maldive
Kurse zysha ime osht 120 kile
Edhe ti o Mozzik qe bo si i keq
U ta honksha piii raki je tu ngec
E di qe ke oreks po kujdes ca po hani
Se mu nuk em plas TRAA... pani
Edhe ti o Noizy me rolex ne party
Dilem tek e tek ta tregoj kush i pari
Un me golf 2sh kurse ti me ferrari
E di ca po meno po nuk jam aq rrot...

2x
Pare pare pare pare pare shum
Ja kom vjedh gjyshit pensionin kur ra n'gjum
Makina vrrum vrrum hajde kush o gati...
E kom i 1 benzine Me impjanti gazi


Ky tekst u dërgua nga qifshahujOlsi Bylyku
Publikimi: 10/10/2020


Abaz 69 - Diss Estrades (Mozzik, Don Xhoni & Noizy)
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Diss Estrades (Mozzik, Don Xhoni & Noizy)".
3. Video është e këngës "Diss Estrades (Mozzik, Don Xhoni & Noizy)", por nuk këndohet nga Abaz 69.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Olsi Bylyku:


Komente 0