Më mbaj mend (për 1 muaj)

Abaz69 - Diss Gocat E Showbizzit Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


kto gocat e showbizit na kan ardh n'maj t'hunës
ene zogu tunës tani u bo squka pulës
normal keni miliona kurse un kom 12 views
se ju nxirrni shalet kurse un jom si kaktus
hap televizorin jan bo me i shkly n'dysh
nuk njef si ftyr tani njifen si b***
me makina tmira se bosin e keni mrapa
kurse un për golfin 2sh kam shit i muj bakra
1 milion follow se për ju çunat jan gati
kurse për ne çunat asnjonës si ha trapi
po prisni dhe i çik sa tboj operacionin
do heq mish ke kofsha do rris gjoksin
ene po spata lek si fillim do boj të djathtin
po eci mir konga do tboj tmajtin
ky diss o për ju gocat e showbizit shqip
sa her nxirrni foto jeni bo me ju pas frik

Ref 2x:
boll nëpër klipe shal prap
tu ju pa ju gjyshit tim i ra infarkt
boll boll boll foto seksi në jorgan
se prej jush ma pushun plakun se rrite n'instagram


Ky tekst u dërgua nga flliqiOlsi Bylyku
Publikimi: 05/12/2020


Abaz69 - Diss Gocat E Showbizzit
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Diss Gocat E Showbizzit".
3. Video është e këngës "Diss Gocat E Showbizzit", por nuk këndohet nga Abaz69.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Olsi Bylyku:


Komente 0