Më mbaj mend (për 1 muaj)

Abaz69 - Diss Dallëndyshes (Pj. 2) Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


dallëndyshe sot për ty po shkru abazi
e di që s'tka mar malli se ke kap 1 arab dubai
tani po bo jet e nuk tkujtohet ky trapi
mos harro se qa kalum bashk nëpër shkurrë mali
e ma men kur te ngacmun qa çuna natën von
mora 1 tub halje thash do ti boj presion
presion nuk e hongrën me vërte që ishin trima
se 2 jav nejta për ty i shtrum me paterica
e ma men kur fitova lek ke garat me qen
bona flokët ngjyra ngjyra se menova që tpëlqen
tprita mu ke gardhi deri sa dhe ti arrite
mu afrove me avash e the "qa mje bo kshu si lezbike"
kemi shum kujtime kshuqë kthehu ke abazi
po bona like na njonën ma fut prap me zorr balli
e di që kom gabu e jam mërzit sa her mke vra
po tashi tkom ble i shtup që mos tlodhesh mo me mra

Ref 2x:
kthehu ta bojm jetën siq e deshe
nuk do pim mo dhall as nuk do hajm byreqe
nuk ka mo sherre tu plas kokën në mermere
kthehu dallëndyshe ta bojm jetën si trileqe


Ky tekst u dërgua nga TeksteshkruesOlsi Bylyku
Publikimi: 31/10/2020


Abaz69 - Diss Dallëndyshes (Pj. 2)
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Diss Dallëndyshes (Pj. 2)".
3. Video është e këngës "Diss Dallëndyshes (Pj. 2)", por nuk këndohet nga Abaz69.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Olsi Bylyku:


Komente 0