Më mbaj mend (për 1 muaj)

Olsi Bylyku - Ngreje Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Ngreje..
Pse se sheh se ca kam bo une mas teje?
Rrite cmimet ule pagat prap ke etje?
A te dhem kur sheh ket popull nket far feje?
Po ska gjo ngrejee
Ngreje cmimin ngreje
Luj e luj me mu o ske faj se tkam votu
Ngreje taksat ngreje
Luj e luj me mu po dhe sa kam me duru?
I mora borxh per fmijen shkollen me pagu
Me ka sha si prind se dot sja kam plotsu
Lot e mia snalojn tu piku
Sa kam me duru ky popull duru?
Oooo oooo
Sa ka me duru ky popull duru?
Ooo ooo
Sa ka me duru ky popull duru?
Ngreje o ti ngreje
Luj e luj me mu
O ske faj se tkam votu


Olsi Bylyku - Ngreje
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ngreje".
3. Video është e këngës "Ngreje", por nuk këndohet nga Olsi Bylyku.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Olsi Bylyku:


Komente 0