Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Olta Dhe Elda Sadiku

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1
BIOGRAFIA: Olta Dhe Elda Sadiku është një duo artistësh dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo për fëmijë/junior. Në Dhjetor 2016, Olta Dhe Elda Sadiku marrin pjesë në Lyra Fest 2016 me këngën "Feste"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Arrita Dhe Tuana Hoti

Hajan Dhe Gjenial Thaqi

Sara Dhe Adea

Arbri Dhe Shkupi

Eduard Dhe Bleard

Edona Dhe Arta

Ela Dhe Bora

Erlini Dhe Ervini

Laura Dhe Bleona Hashani

Jon Dhe Janina Dardhishta

Tags: Olta Dhe Elda Sadiku


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet