Më mbaj mend (për 1 muaj)

Olta Dhe Elda Sadiku
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1
Këndon kryesisht: për fëmijë/junior

Olta Dhe Elda Sadiku është duo artistësh. Në Dhjetor 2016, Olta Dhe Elda Sadiku marrin pjesë në Lyra Fest 2016 me këngën "Feste".

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »

Komente

Asnjë KomentKomente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet