Olta dhe Olsa Miftari

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  111
  • Jetojnë dhe veprojnë në :
  • Kosovë 
BIOGRAFIA: Olta dhe Olsa Miftari është një duo artistësh dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo për fëmijë/junior. Olta dhe motra Olsa Miftari jetojne ne Ferizaj. Muzikën e kishin pasion që kur ishin të vogla. Kanë marrë pjesë në shumë festivale e koncerte duke rrëmbyer çmime të ndryshme. Më datë 12 Nëntor 2016, Olta Miftari & Olsa Miftari publikojnë videoklipin "Sa Larg Je O Babi". Më datë 15 Qershor 2017, Olta Miftari & Olsa Miftari publikon videoklipin "Cila Jam Cila Je". Për orkestrimin u kujdes Naim Qukiqi. Me këtë këngë, Olta Miftari & Olsa Miftar...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Pjesëmarrës në

Voice Of Albania

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Koela Dhe Eldi

Olta Dhe Elda Sadiku

Vellezrit Kuqi

Arizana Dhe Adea Zekaj

Erlini Dhe Ervini

Laura Dhe Bleona Hashani

Havushe Dhe Andrin Salihi

Jon Dhe Janina Dardhishta

Hajan Dhe Gjenial Thaqi

Eduard Dhe Bleard


Tags: Olta Miftari, Olsa Miftari

Olta dhe Olsa Miftari në Kartolina:

Krijo Një Kartolinë