Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Olta Turku

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3 / Votuan:  2
BIOGRAFIA: Olta Turku është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo për fëmijë/junior. Më datë 14 Janar 2012, Olta Turku publikon videoklipin "Serenata E Gjyshit"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

1 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Adea Latifi

Lorika Cakaj

Eliesa Jakupi

Greta Dulaj

Ambra Troplini

Klesta Qehaja

Lea Muharremi

Erza Tahiri

Edona Ibrahimi

Kaltrina Zherka

Tags: Olta Turku


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet