Olti Gega
Olti Gega

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}Biografia

BIOGRAFIA: Olti Gega është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore qytetare. Më datë 1 Shtator 2022, Olti Gega & Bujar Qamili publikojnë videoklipin "Flakë-Flakë". Muzikën dhe orkestrimin e këngës e punoi Edi Balili, ndërsa tekstin e shkroi Endrit Mumajesi. Videoklipi u prodhua nga kompania Chill Pro....

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje» Dërgo Një Këngë »


Komente 0