Më mbaj mend (për 1 muaj)

Omerta

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  2.2 / Votuan:  5
BIOGRAFIA: Omerta është një grup artistësh i njohur. Omerta ehste nje grup i perbere nga mbi 20 anetare, dy prej te cileve jane JMC dhe LAZY. Emri i vertete i JMC eshte Xhulio Xhaferri ndersa emri i vertete i LAZYT eshte Adonis Dollapi. Ditelindjet e tyre jane ne JMC 1.1.1986 dhe LAZY 20.3.1989. Aktualisht ata jetojne ne Tirane. Grupi i omertes ka kryer bashkepunime me GRAND THUGZ, STRESIN, etj Në Maj 2008, Omerta marrin pjesë në Top Fest 5 me këngën "Bojm Boom". Në Maj 2009, Omerta marrin p...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Orient Express

R.A.G

Madd Dogs

Night Rappers

Ligji Rruges

Potpuri Me Bilbilat

Supernova

Erozioni

Tempulli G

Kadenca Dhe Naseri

Tags: Omerta, Lazy, Jmc


Komente mbi këtë artist