Më mbaj mend (për 1 muaj)

Omerta Family - Relax Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


uooooooooooooo relax relax po ja shti qikav me pec kur jom kan i vogel e kom dit qe jom per seks e kur u rrita tash po tranohna krejt
relax relax po ta shti ty e ti veq thu ooooooooooo kur kena me kry
relax realx se je ka e tepron bon sbon se une te qi nanen kallash nikoll e qishtu tuhet me u qi me feman relax relax kur po i qij femnat po dojn me plas


Ky tekst u dërgua nga Orenga


Nuk kemi video për këtë këngë.


Omerta
Publikimi: 24/01/2013


Omerta Family - Relax
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Relax".
3. Video është e këngës "Relax", por nuk këndohet nga Omerta Family.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Omerta:


Komente 0