Më mbaj mend (për 1 muaj)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  30
BIOGRAFIA: Ona është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Më datë 13 Maj 2017, Ona publikon videoklipin "Aktor". Më datë 19 Shkurt 2019, Ona publikon videoklipin "Per Veti", në bashkëpunim me S4MM. Teksti i këngës u shkrua nga Nurteel & S4MM. Produksioni audio u realizua nga Shkumbin Nebihu & Nurteel....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Instagrami

Zyrtar

Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Kartolina (3)

12
12
6

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORY


Artistë Të Ngjashëm:

Diellza Dedushi

Marigona Vitia

Ervisa

Sarentina Cako

Xhirjana

Dea Strica

Anisa Smajlaj

Florida Dushku

Jona

Jola

Tags: Ona


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet