Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Ona Mani

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3
BIOGRAFIA: Ona Mani është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Më datë 25 Shtator 2016, Ona Mani publikon videoklipin "S'esht Dasht"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Diellza Dedushi

Marigona Vitia

Ardita Begu

Lily N

Jola

Sarentina Cako

Samira

Ervisa

Jona

Dea Strica


Tags: Ona Mani

Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet