Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Onanta Spahiu

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  17
BIOGRAFIA: Onanta Spahiu është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Rrugës së muzikës i ka hyrë që e vogël, ku në disa festivale për fëmijë ka marrë edhe çmimin e parë. Pjesëmarrjet e saj në eventet e ndryshme muzikore, por edhe jashtë kufijve të Shqipërisë e bënë atë të njihet gjerësisht, ku gazetat e ndryshme evropiane e kanë vlerësuar për zërin e saj të ëmbël. Në Dhjetor 2006, Onanta Spahiu merr pjesë në Ylberi 2006 me këngën "O Dixhej, Vëre Këngën Time". Në Maj 2008, Onata Spahiu merr pjesë në Top Fest ...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Kosovare Xhoni

Ilda Merkuri

Xhuli (Xhuljeta Kuqi)

Dr.Nice

Saranda Jusufi

Blerina Osaj

Juna Manaj

Samanta

Bora Fera

Bruna

Tags: Onanta Spahiu, Onata Spahiu, Ona Spahiu, Ona


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet