Më mbaj mend (për 1 muaj)


Ona - Ti Dhe Oksigjeni

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ti Dhe Oksigjeni".
3. Video është e këngës "Ti Dhe Oksigjeni", por nuk këndohet nga Ona.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Ona - Ti Dhe Oksigjeni  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Pjesëmarrëse në

Top Fest 7

Komente

Asnjë Koment

23/05/2010

2010-05-22T23:00:00+00:00Imagjinoj nje nate pa ty
kjo dhimbje me trazon
nje perqafim kerkoj tani
te lutem me pushto
Ne enderren time ti je mbret
fryme-marrje..jete
Imagjinoj nje jete pa ty...

Ref.....
Une dua te jem ku je ti
te ndjej une afer meje
ne cdo cast.
Una dua te lozim ne bashk
e vetmja une per ty.dua te mbetem
uen dua te zgjohemi me ty
Te ndjej aromen tende cdo moment
Kujtimet tona,zemra i tregon
te dua,vec ty une do te them...

Str.2
Ne enderren time ti je mbret
fryme-marrje..jete....

REF.....


Ky tekst u dërgua nga Edi..tr
Më Shumë Këngë Nga Onanta Spahiu:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet