Më mbaj mend (për 1 muaj)


Onat - Milionerk

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Milionerk".
3. Video është e këngës "Milionerk", por nuk këndohet nga Onat.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Onat - Milionerk  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.5 / Votuan:  21

Teksti:

Onat

Video Produksioni:

Imagine Films

Komente

1 🔥

26/04/2019

2019-04-26T17:00:06+00:00(ti milionerk) x2
qato nike-t e bardha, funi roze
sa mir, sa mir, sa mir je ka dokësh
a beson n'prralla, ti milionerk
e di, e di, tutesh që lëndohesh
edhe me taka ajo gjith doket jet, ma e mira e botës
nuk jon kto prralla, ti milionerk
thirrëm, thirrëm, thirrëm se s'pendohësh

kerrin BMW, villen e re
tonat i ki, amo kët djalin se ke
ka qef mu deh, pare me njeh
Moet, rose, 10 mi pi 100 mi derdh
t'pëlqen Versace, kokain-i
ton diten ën bikini, mu rrezit ën Santorini
edhe Givenchy, pak Louboutin-i
pak Kawasaki, pak - pak Lamborghini

nashta jo ni milion (milionerk)
nashta bash qajo qe ty t'mungon, un bash qato e kom
nashta jo ni milion (ti milionerk)
veq ni jet që e kom une ta fali ti a m'beson?

qato nike-t e bardha, funi roze
sa mir, sa mir, sa mir je ka dokësh
a beson n'prralla, ti milionerk
e di, e di, tutesh që lëndohesh
edhe me taka ajo gjith doket jet, ma e mira e botës
nuk jon kto prralla, ti milionerk
thirrëm, thirrëm, thirrëm se s'pendohësh

Champs Élysées, caviar e chardonnay
nëse ti e ki, për to o demode
throw back Madridi, hashtag-i #primavera
si Bella Hadid-i, shum like-a e follower-a
ajo so easy, nuk don loser-a
s'munesh me bind ti, se ajo so si tjerat

nashta jo ni milion
nashta bash qajo që ty t'mungon, un bash qato e kom
nashta jo ni milion (milionerk)
veq ni jet që e kom, une ta fali ti a m'beson?

qato nike-t e bardha, funi roze
sa mir, sa mir, sa mir je ka dokësh
a beson n'prralla, ti milionerk
e di, e di, tutesh që lëndohesh
edhe me taka ajo gjith doket jet, ma e mira e botës
nuk jon kto prralla, ti milionerk
thirrëm, thirrëm, thirrëm se s'pendohësh


Ky tekst u dërgua nga Nehat BerbatovciKartolina (3)

6
7
6

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Onat:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet