Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  13
 • Emri i Vërtetë:
 • Arbesa Albertsdóttir
 • Vendlindja:
 • Reykjavik, Iceland
 • Mosha:
 • 18 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Shigjetari ♐
BIOGRAFIA: Onika është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Emri i vertete i Onikes eshte Arbesa Albertsdóttir dhe eshte lindur ne Iceland, Reykjavik. Jeton ne Islande dhe vepron ne Kosove. Më datë 18 Nëntor 2017, Onika publikon videoklipin "Ti Nuk Je Mo". Më datë 19 Shkurt 2020, Onika publikon videoklipin "Ke Ik". Teksti i këngës u shkrua nga Onika. Videoklipi u prodhua nga kompania Urban Graphics....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtare  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Brikey

Klara Doçi

Eli Qorri

Ardita Begu

Alisa Opari Luzi

Keisi

Valëza Zogaj

Arselinda Sheqeri

Vivian Kokeri

Rigersa Zefi

Tags: Onika, Arbesa Albertsdóttir


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet