Më mbaj mend (për 1 muaj)

Onur Sagdani

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4
  • Vendlindja:
  • Prizren 
  • Mosha:
  • 22 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Shigjetari ♐
BIOGRAFIA: Onur Sagdani është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo ilahi. Onur Sagdani i lindur dhe rritur ne Prizren, pasioni i tij per kendim te ilahive rrjedh nga shoket e tij te ngusht, eshte i martuar dhe ka nje djal, atë qe e lidh me kendim është zeri i tij i bukur, deri më tani ai ka lancuar disa videoklipe të cilat kan arritur shikueshmeri te mjaftueshem. Më datë 17 Janar 2015, Onur Sagdani publikon videoklipin "Nëna Ime". Muzika e këngës u punua nga Naim Qukiqi, teksti u shkrua nga Suzana Fazliu. Më datë 1...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Menduh Allajbeg

Hadis Haxhillari

Bajrush Berisha

Furkan Junuzi

D'one

Pimpex

Mc'boss

P-Don

King-B.One

Black-T

Tags: Onur Sagdani


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet