Më mbaj mend (për 1 muaj)

Onur Sagdani
  • Vendlindja:
  • Prizren 
  • Mosha:
  • 22 Vjeç
  • Ditëlindja:
  • 29 Nentor 1997
  • Shenja e Horoskopit:
  • ♐ Shigjetari
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4
Këndon kryesisht: ilahi

Onur Sagdani është këngëtar. Onur Sagdani i lindur dhe rritur ne Prizren, pasioni i tij per kendim te ilahive rrjedh nga shoket e tij te ngusht, eshte i martuar dhe ka nje djal, atë qe e lidh me kendim është zeri i tij i bukur, deri më tani ai ka lancuar disa videoklipe të cilat kan arritur shikueshmeri te mjaftueshem.

Më datë 17 Janar 2015, Onur Sagdani publikon videoklipin "Nëna Ime". Muzika e këngës u punua nga Naim Qukiqi, teksti u shkrua nga Suzana Fazliu.

Më datë 12 Nëntor 2016, Onur Sagdani publikon videoklipin "Falëm Zot".

Më datë 27 Shkurt 2020, Onur Sagdani publikon videoklipin "Syri Muhammedit Loton".

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »

Komente

Asnjë Koment


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet