TEKSTESHQIP

Oran G
Si Tornado
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Si Tornado" kënduar nga Oran G.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Një klip mund të mos jetë hit, por një hit duhet të ketë një klip. Është ky një ligj i pashkruar në showbizin tonë, ndaj projekti muzikor u përcoll tek ne i kompletuar në sferën vizuale edhe me videoklip, i cili u publikua me datë 18 Nëntor 2008.