Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1
BIOGRAFIA: Oret është një grup artistësh i njohur. Në Maj 2010, Oret marrin pjesë në Top Fest 7 me këngën "S'jam I Keq", në bashkëpunim me Ilir Kazaferi....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Koha

M.G.G

Night Rappers

3-Eks

Ksb

Sky Boys

Thugs Way

Motrat Fejza

Dynamic Style

Prishtina Dhe Tini

Tags: Oret


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet