Më mbaj mend (për 1 muaj)

Orges & Ockus Rockus Band - Reggaeton Njeri Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë
Fillon dita me një zvarritje,
me sy të enjtur që drita shumë keq i vret,
kalendari tregon " E PREMTE 13",
hej o çfarë tersi ka me qenë!

Superticioz se s'ka punë fare,
çdo gjë nga qielli pret të bjerë!
(e) Rrak e tak!... Ky realiteti,
që ze "BE" ditë për ditë për t'njëjtin "DREQ!"

Mjedisi:
Vaj, vaj, vaj, vaj,
vaj, vaj, vaj, vaj,
vaj, vaj, vaj, vaj,
vaj i kohës që po na trash! ... Vaj, vaj, vaj, vaj, vaj, vaj, vaj!

Ref.
Reggaeton, reggaeton, reggaeton, reggaeton, reggaeton, reggaeton njeri,
reggaeton, reggaeton, reggaeton, reggaeton i shekullit të ri!
Rrak e tak, rrak e tak, rrak e tak, rrak e tak, rrak e tak si një robot,
jo mos dëgjo ti "DREQIN" sipër që mashtron!

(hera e 2-të) --- „DREQIN“ që mashtron çdo ditë!"

Edhe koha të ha, të gëlltit si përbind'sh,
ata që sipër teje janë, të pijnë,
dhe "GOTA" jote plot tashmë u derdh,
dhe ti s'bën gjë tjetër, veçse rri, ... rri!Nuk kemi video për këtë këngë.


Orges Toçe
Publikimi: 01/12/2014


Orges & Ockus Rockus Band - Reggaeton Njeri
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Reggaeton Njeri".
3. Video është e këngës "Reggaeton Njeri", por nuk këndohet nga Orges & Ockus Rockus Band.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Orges Toçe:


Komente 0