Më mbaj mend (për 1 muaj)

Orges & Ockus Rockus Band - I've Never Seen My Baby On The Run! (Feat. Clemens Salesny)  Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë
I've never seen my baby on the run,
I've never seen my baby on the run,
I've never seen my baby on the run,
she's here with me!

Ajo zgjohet në mëngjes me një fytyrë të freskët,
ajo zgjohet në mëngjes me një fytyrë të freskët,
ajo zgjohet në mëngjes me një fytyrë të freskët,
dhe gjithë dita qesh!

I've never seen my baby on the run,
I've never seen my baby on the run,
I've never seen my baby on the run,
she's here with me!Nuk kemi video për këtë këngë.


Orges Toçe
Publikimi: 21/10/2013


Orges & Ockus Rockus Band - I've Never Seen My Baby On The Run!
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "I've Never Seen My Baby On The Run!".
3. Video është e këngës "I've Never Seen My Baby On The Run!", por nuk këndohet nga Orges & Ockus Rockus Band.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Orges Toçe:


Komente 0