Më mbaj mend (për 1 muaj)

Orges & The Ockus-Rockus Band - 1000 Zotër Dhe Një Perëndi Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Str.1 

Janë 1000 zotër dhe vetëm një Perëndi!
një qiell i mbushur me bab‘zi për pak lumturi!

Ref: 

Shpirtin e lirë mos dëmto,
me helmin që të ofrojnë,
vazhdo të ecësh në rrugën
që ti ënd‘rron!

Str. 2 

Helmi po pihet si ujë dhe në shekullin e ri
fetë dhe zotrat e tu i vendos‘ veç ti!
Orges Toçe
Publikimi: 18/11/2020


Orges & The Ockus-Rockus Band - 1000 Zotër Dhe Një Perëndi
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "1000 Zotër Dhe Një Perëndi".
3. Video është e këngës "1000 Zotër Dhe Një Perëndi", por nuk këndohet nga Orges & The Ockus-Rockus Band.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Orges Toçe:


Komente 0