A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Orgesa Zaimi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  62
  • Vendlindja:
  • Polican 
  • Mosha:
  • 34 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Luani ♌
BIOGRAFIA: Orgesa Zaimi është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop dhe pop-rock. Orgesa Zaimi eshte nje kengetare mjaft e njohur e muzikes moderne shqiptare. Orgesa Zaimi është nga të paktat këngëtare rock në vend, e cila me zërin e saj dhe stilin retro të look-ut, ka bërë për vete publikun brenda dhe jashtë vendit. Zaimi është prezantuar në publik jo vetëm përmes muzikës me këngë, videoklipe, pjesëmarrje në gara muzikore dhe me të kënduarin live në ambiente të ndryshme në kryeqytet, por edhe si prezantuese përmes emisionit t...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Pjesëmarrëse në

Ethet E Së Premtes

Faqja

Zyrtare

Profili

Twitter

Profili

Facebook

Kanali

Youtube

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Flaka Krelani

Blerina Braka

Shamsah

Valbona Zhuleku

Zhaku

Denisa Gjezo

Nidora Gjyriqi

Habibe Ostreni (Bibe)

Irva Stefa

Emmy


Tags: Orgesa Zaimi, Orgesa Zajmi, O.Z., Oz

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019