Më mbaj mend (për 1 muaj)

Orgesa Zaimi - Kur E Humba Nje Dashuri Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Dashurine e pare dhurova
per te njohur nje njeri
dhe mesova te mos gaboje
kur e humba kte dashuri

me puthje genjeshtare
ma mesove dashurine
e paster isha fare
enuk e njihja pabesine
po ja ku nisi era
rane fletet nji nga nji
jeta endrra ska ngahera
ka dhe lot e tradheti

dashurine e pare dhurova
per te njohur nje njeri
dhe mesova te mos gaboje
kur e humba kte dashuri
veten time e lendova
e plagosa ne rini
por pranvera serish do vij
dhe do sjelle tjeter dashuri

o dashuri
sekret i moshes qe na rinon
ti papritur vjen
e krejt papritur si era shkon

eja eja dshuri
eja eja perseri
merrma dhimbjen time
dhe me ndiz nje zjarr te ri


Ky tekst u dërgua nga Adrian


Publikimi: 06/05/2013Më Shumë Këngë Nga Orgesa Zaimi:


Komente mbi këtë këngëOrgesa Zaimi - Kur E Humba Nje Dashuri
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kur E Humba Nje Dashuri".
3. Video është e këngës "Kur E Humba Nje Dashuri", por nuk këndohet nga Orgesa Zaimi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.