Më mbaj mend (për 1 muaj)

Orgesa Zaimi - Atje Ku Breshkat Fluturojne Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

Ne e dime se lumturia
nuk zgjat pergjithmone
e dime se dashurite
nje dite mbarojne
ato kane nje sekret
shume magjik
hajde shkojme
atje ku breshkat fluturojne

E besoj, me beson
para dashurise enderruam
ne do jemi ne kembe
edhe kur mos te kete asgje
e besoj, me beson
para dashurise enderruam
breshkat do na mesojne
si te fluturojme

Breshkat na mesojne...


Ky tekst u dërgua nga Rock GirlOrgesa Zaimi
Publikimi: 10/05/2009
Festivali: Top Fest 6


Orgesa Zaimi - Atje Ku Breshkat Fluturojne
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Atje Ku Breshkat Fluturojne".
3. Video është e këngës "Atje Ku Breshkat Fluturojne", por nuk këndohet nga Orgesa Zaimi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Orgesa Zaimi:


Komente 0