Më mbaj mend (për 1 muaj)

Orgesa Zaimi - Pasqyrat Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5

Naten e lash pas
s'ka me eresire
hijet dhe dyshimet
treten ne pasqyre
ja fytyra ime
diell ne mengjes
buzet hap te pershendes
nata vjne me hidheron
me frikson se s'jam per ty
dita vjen me frymezon
naten sfidon tek ti

Ref. 2X
Nuk di ta ndaj
pasionin nga loja
nuk di ta ndal
endrren qe doja

Nata vjen prape
s'ka me siguri
por un enderrimet
projektoj tek ti
aty gjej vetveten
boten qe une desha
ne mes tyre jam pricesha
nata vjen me hidheron
me frikson
se s'jam per ty
dita vjen me frymezon
naten sfidon tek ti

Ref. 2X
Nuk di ta ndaj
pasionin nga loja
nuk di ta ndal
endrren qe doja

Nuk di ta ndaj...

Para pasqyres
kerkoj segretin
si te tundoj
te roberoj.
Midis rivalesh
te gjithe me thone
ti je princesha
ti je princesha...

Ref. 2X
Nuk di ta ndaj
pasionin nga loja
nuk di ta ndal
endrren qe doja


Orgesa Zaimi - Pasqyrat
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Pasqyrat".
3. Video është e këngës "Pasqyrat", por nuk këndohet nga Orgesa Zaimi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Orgesa Zaimi:


Komente 0