Orhan Ibrahimi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4
  • Vendlindja:
  •  
  • Jeton dhe vepron në :
  • Zvicër 
BIOGRAFIA: Orhan Ibrahimi është një këngëtar i njohur. Ai eshte nga Shkupi e qe tani jeton ne Zvicer. Perveç se kengetar, ai eshte me profesion psikolog. Me muzike ka filluar te merret prej vitit 1997, ne festivalin- Teens Fest me kengen “Muzika nuk eshte zhurme”, pastaj me Artan Kastratin nga Shkupi kane realizua disa single, keshtu qe ne vitin 2001 dhe 2002 merr pjese ne Festivalin Nota Fest. Albumi i pare eshte realizuar nê bashkepunim me muzikantin Artan Kastrati dhe del ne shitje me 2005. ”Bu...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtareDuke u ngarkuar... Prisni ju lutem

Shiko më shumë


Artistë Të Ngjashëm:

Bexhet Jagodini

Qendrim Lutfiu

Agron Aliu

Alush Hamiti

Aurel Amzai

Foli

Tefik Islami

Miki

Haxhi Dauti

Ardit Stafa


Tags: Orhan Ibrahimi

Krijo Një Kartolinë