Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Orhan Mustafa

Nuk ka akoma asnjë votë

BIOGRAFIA: Orhan Mustafa është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo ilahi. Më datë 19 Prill 2016, Orhan Mustafa publikon videoklipin "Ah Met Nem Nena", në bashkëpunim me Bujar Ramadani....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Avni Nebiu

Afrim Haziri

Fazli Axhaj

Ertan Shakiri

Florim Buzolli

Bajram Hajdini

Nuhi Duraku

Den Hasanaj

Enis Xhaferi

Lavdrim Rexhepi


Tags: Orhan Mustafa

Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet