A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Orhan Zeneli

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  2.9 / Votuan:  9
BIOGRAFIA: Orhan Zeneli është një këngëtar i njohur. Në Dhjetor 1975, Orhan Zeneli & Violeta Mashani marrin pjesë në Festivali i 14-të në RTSH me këngën "Vajza E Uzines Se Re". Në Dhjetor 1985, Orhan Zeneli merr pjesë në Festivali i 24-të në RTSH me këngën "Perkrah Teje"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Nysret Hyseni

Xhelal Xheladini

Alban Emiri

Viagra

Breaker G

Burim Kastrati

Shemi (Shemsi Bytyqi)

Osman Shehu

Sami Kallmi

Kacho


Tags: Orhan Zeneli

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019