A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

We continuously search for missing music videos and we haven't found a music video for this song yet.

Search

Ori-G - Me Mungon  (Feat. TnT)


Choose star rating

Rating:  1 / Votes cast:  1

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

10/05/2012

2012-05-10T11:15:09

Featuring

Marin TnT


ref

Me Mungon
sa her une ta kam thon
Zoni jot ne kry
akoma me qendron

Qdo Nate
Kaloj me merzitje
Une jam Krejt i Joti
ti e ke ZEMREN time

rap 1

TnT :
Kur Menoj per ty
e gjith bota jemi dy
menoj per ne te dy
qastet e mija me ty

une te DUA !
ngjo vargjet e mija
kur takohesh me mu
si ndihesh doja ta dija

du me t'thon shum te du
edhe pse ket e di
diten qe takova ty
zoti boni mrekulli

e falenderoj zotin
qe nje engjell mu ma dha
kur ndodhem afer teje
e gjith dita shkon shaka

edhe qaj edhe qeshi
po ma shum menoj per ty
kur shof foton tane
dy lot dalin nga dy sy

jan lot te gezimit
qe ty te kam prane
jan lot te sinqert
jeta ime te kam gjan

jemi nqiellin e 7
ka vetem gzim per ne
na ka bo dikush magji
jam si zog permbi re

mund ta quj veten gangster
por qe mund t'dashuroj
jeta ime je veq ti
se pa ty dot nuk jetojjj !

Ref 2x:
Me Mungon
sa her une ta kam thon
Zoni jot ne kry
akoma me qendron

Qdo Nate
Kaloj me merzitje
Une jam Krejt i Joti
ti e ke ZEMREN time

rap 2

Ori-G :
Me Mungon
sa her une ta kam thon
Zoni jot ne kry
akoma me qendron

Qdo Nate
Kaloj me merzitje
Une jam Orushi Jot
ti e ke ZEMREN time

jo veq veten
po te tona
krejta ti kom
FAAALLLL

Ti je motivi Im
nuk pys jo per kerkan
o Na o Na o NA NAaaaaaaaaa

True Love e para kang
qe ty ta dedikova
a thu a thu
Si me ty u Dashurova
................
.................
...............
Ref 2x:
Me Mungon
sa her une ta kam thon
Zoni jot ne kry
akoma me qendron

Qdo Nate
Kaloj me merzitje
Une jam Krejt i Joti
ti e ke ZEMREN time


Lyrics submited by  SpeCiaLk


Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019