A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Marin TnT

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  10
  • Emri i Vërtetë:
  • Maringlen Malaj
  • Vendlindja:
  • Has 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Shqipëri 
  • Mosha:
  • 21 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Shigjetari ♐
BIOGRAFIA: Marin TnT është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Emri tij eshte Maringlen Malaj nga Hasi dhe jeton ne Has. Ai filloi karrieren e tij ne nje moshe te vogel dhe ju fut rruges se hip hopit dhe ka talentin dhe deshiren qe e bashkon ai esht 20 vjec ai pati nje projekt muzikor shum te mir kengen Xhan qe e cila u publikua nga studio REDBOX Entertemen e cila pati nje sukses te mjaft te mir per Marinin. Ai ka qene pjestare ne festivalin Shkodra Fest i cili fitoi me kengen Kingin ne vitin 2014. Ai ka dhe...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Snapchat

Instagrami

Zyrtar

Profili

Facebook

Profili

Facebook

Kanali

Youtube

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Çartani

Olsi Bylyku

Paniku

Leon

Teson

Jointinjo

Vig Poppa

Ex Wolf

Dabesst

Dardan Osmanollaj


Tags: Marini, Marin, T.N.T, Tnt, Maringlen Malaj, Marin Glen Malaj

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019