Më mbaj mend (për 1 muaj)

Orinda Huta - Te Amo (Feat. Luis (Panacea Project))  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  17

STROFA 1
Ti ma merr frymen
Kur ma jep buzen
O Zot, sa me tundon
Grindem me veten
Nuk kam fuqi
Kur nen lekure kalon
Mjafton buzeqeshja
Mjafton shikimi
Kjo eshte parajsa jone...

Me ty asnjehere jo nuk mbaron...

Refreni

Te Amo,te amo
I wanna say Te Dua X2

Strofa 2

Me ben te dua
Di te jesh mashkull
Oh sa instikte zgjon
E them me veten
Nuk dua tjeter
E tija jam gjithmone
Sa fjale o shpirt
Ti them ne heshtje
Por ti ne sy lexon

Me ty asnjehere jo nuk mbaron...

Refreni

Te Amo,te amo
I wanna say Te Dua X2
Orinda Huta
Renditja: Top 200
Publikimi: 19/07/2014
Festivali: Netët E Klipit Shqiptar 14
Teksti: Turjan Hyska


Orinda Huta - Te Amo
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Te Amo".
3. Video është e këngës "Te Amo", por nuk këndohet nga Orinda Huta.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Orinda Huta:


Komente 0