A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Turjan Hyska

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.3 / Votuan:  59
  • Vendlindja:
  • Berat 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Shqipëri 
  • Mosha:
  • 34 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Dashi ♈
BIOGRAFIA: Turjan Hyska është një këngëtar dhe autor këngësh shumë i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop dhe hip-hop. Turjan Hyskaj u lind ne Berat ku kreu edhe studimet e shkolles fillore dhe 8-vjecare. Shkollen e mesme e kreu ne qytetin e Tiranes ne gjimnazin "Petro Nini Luarasi", aty ku u krijua edhe grupi 'Produkt 28'. Ai nuk njihet vetem si kengetar i grupit 'Produkt 28' apo si tekstshkrues i shume kengeve, por edhe si prezantues i shume emisione ne Vizion Plus dhe Tring. Nga viti 2017, eshte i martuar me kengetaren dhe moderatoren Orinda Huta. Më datë 2...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Bashkëshorti i

Orinda Hutës

Ish-Anëtar i grupit

Produkt 28

Profili

Facebook

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtare


» Dërgo Një Këngë »

Autor i këngëve

Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko Më Shumë

Artistë Të Ngjashëm:

Seldi Qalliu

Kastro Zizo

Big Basta

Flori Mumajesi

Stine

Bes Kallaku

Ermal Mamaqi

Noizy

Alban Skënderaj

Stresi


Tags: Turjan Hyska, Turjan Hyskaj, Turjan Hysko,

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019