TEKSTESHQIP

Orinda Huta
Nuk Mundem Pa Ty
Lyrics

jo nuk mundem,
nuk mundem pa ty 2x.
Je ti,je ti qe trupin tim rrenqeth sa her me puth e ndjej mungesen tende ne qdo qast, te dua me shumm,kur trishtohesh,hidherohesh jam me ty jemi dy jemi ne

Jo nuk mundem pa ty jo nuk mundem pa shpirtin tend
Jo nuk mundem pa ty hoo,
ti me tremb ti me qmend,
jetoj me ty 2x

me ty dhe ty te dua nuk mjafton,
pa frik te ndjej,per ty me engjejt e mi fluturoj deri sa te tgjej
kur trishtohesh,hidherohesh,jam me ty jemi dy jemi ne

Jo nuk mundem pa ty jo nuk mundem pa shpirtin tend
Jo nuk mundem pa ty ti me tremb ti me qmend,
jetoj me ty 3x

DËRGOI: