A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Orinda Sparça

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  12
BIOGRAFIA: Orinda Sparça është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo për fëmijë/junior. Më datë 11 Shtator 2019, Orinda Sparça publikon videoklipin "Prinderit E Mi"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Nea Hamza

Aulona Deshishku

Albina Sinani

Fortesa Berisha

Gresa Hoxha

Anamaria Isufaj

Shejla Sylejmani

Erika Ahmeti

Lyra Basha

Blorentina Morina


Tags: Orinda Sparça

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019