A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Orjeta Kelaj

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.4 / Votuan:  21
Orjeta Kelaj është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne dhe popullore shkodrane.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...


>> Dërgo Biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Sevi

Luljeta Kuraja

Mimoza Selimi

Arta Grajqevci

Suzana Qatipi

Jorida Zaimaj

Sidorela Kelmendi

Mimoza Abedini

Zyle Krasniqi

Lumnije Menxhiqi


Tags: Orjeta Kelaj

Krijo Një Kartolinë




Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019