A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  75
  • Vendlindja:
  •  
  • Jeton dhe vepron në :
  • Rumani 
BIOGRAFIA: Otilia është një këngëtare e huaj e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Her full name is Otlila Bruma, from an early age a music teacher from here city discovered her talents. She was 17 years old when she worked for local televisions and sang covers songs. Her first stage name was "Bijue" and she sang alongside a colleague, but in the summer of 2013 she changed it to "Otilia" and went solo. Until November 2013 she released 4 songs, like "All the stars" "French Kiss", "Russian Dream" and "On Fire ", followed by anoth...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Faqja

Zyrtare

Profili

Twitter

Profili

SoundCloud

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Brenda Asnicar

Shy'm

İrem Derici

Mayre Martinez

Miranda Cosgrove

Eleftheria Eleftheriou

Elena Ristevska

Rosario Montes

Edurne

Paola


Tags: Otilia, Otlila Bruma

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019